Zgłoszenia dotyczące światłowodu

Drodzy Mieszkańcy,

ażeby zgłosić chęć podłączenia się do światłowodu, należy wypełnić zgłoszenie na stronie:

www.swiatlowoddodomu.com.pl

oraz zaznaczyć preferowane usługi (zarówno zgłoszenie, jak i wybrany pakiet nie są wiążące, służą tylko poznaniu orientacyjnego zainteresowania usługami).

Jeżeli Państwa miejsce zamieszkania aktualnie nie znajduje się na „Mapie obszarów”, nic nie stoi na przeszkodzie żeby to zmienić. Kluczowym jest liczba przesłanych zgłoszeń poprzez stronę.

Na wysyłanie zgłoszeń mamy 2 tygodnie, następnie dokonana zostanie analiza przesłanych informacji i będą kolejne 2 tygodnie na zebranie wystarczającej liczby chętnych. Po tym czasie, w przypadku przekroczenia progu 60% dla danego obszaru, w ciągu około 60 dni dojdzie do realizacji inwestycji (około 30 dni trwa etap uzyskiwania pozwoleń i podpisywania umów, 30 dni sama realizacja).

Ważna informacja dla osób posiadających umowy terminowe: od dnia podpisania umowy na aktywację usług mamy 9 miesięcy, plus pierwsze trzy miesiące są darmowe. Zatem 12 miesięcy to czas bez opłat, kiedy możemy wypowiedzieć swoje wcześniejsze umowy lub też poczekać na ich zakończenie.

Jestem w posiadaniu wzoru umowy, który chętnie udostępnię zainteresowanym drogą mailową. W przypadku jakichkolwiek pytań, również służę pomocą. Zachęcam do rozpowszechniania informacji wśród sąsiadów!

pozdrawiam

 
Sylwia Brzoskowska
sołtys sołectwa Borówiec Nowy
tel. 735 977 217
email: borowiecnowy.soltys@gmail.com