Cross Borówiecki

Składam serdeczne podziękowania wszystkim, którzy pomagali w organizacji Borówieckiej Za-dyszki.

Gorące podziękowania przesyłam Jolancie Kaczmarek za poprowadzenie rejestracji, Jarkowi Janowskiemu za dokumentację fotograficzną, Robertowi Jankowskiemu za poprowadzenie koronacji, Jerzemu Walczykowi za sponsoring oraz wsparcie techniczne, Józefowi Andczak za ścieżkę muzyczną, Markowi Małkowiczowi i Krzysztofowi Andrzejewskiemu za wytyczenie trasy, Iwonie Kosmalskiej oraz Agnieszce Wiśniewskiej za poprowadzenie rejestracji dawców szpiku kostnego, Pani Broni Mylka i Pani Wandzie Mikołajczak za wspaniały bigos i obsługę cateringową, Natali Pyrzowskiej za przeprowadzenie zbiórki, Caritas za przygotowanie wspaniałego ciasta, Krzysztofowi Pancewiczowi za zorganizowanie zajęć dla dzieci, Markowi Templewiczowi za błyskawiczne zapewnienie obsługi medycznej, Januszowi Zarembie za poprowadzenie biegów dziecięcych, Ewelinie Wysockiej- Babst za przeprowadzenie rozgrzewki, harcerzom za wspaniałą postawę w utrzymaniu bezpieczeństwa na trasie oraz wody, posiłków i medali.

Ogromne podziękowania przesyłam również sponsorom, bez których nasz bieg nie mógłby zostać zrealizowany: Miasto i Gmina Kórnik, Gepalogistic, Shimaii Sushi, Abedik, MA-cafe, Borbe, Big Bud, Studio Futurum, Gretaflowers, Nieruchomosci Walczyk, Avia Kamionki.

W biegu uczestniczyło 139 zawodników dorosłych oraz 92 dzieci.

Podczas wydarzenia prowadzona była zbiórka pieniężna podczas której zabraliśmy 2195,29 zł , 1 euro, 025 kopiejek 😉 . Dodatkowo z inicjatywy mieszkanki Borówca poprowadzono zbiórkę w szkole w Krzesinach i zebrano 1078,05 zł. Pieniądze zostały przekierowane na konto Julii Bubacz!