Drodzy mieszkańcy i sympatycy Borówca!

Oddajemy w Wasze ręce nowy portal informacyjny eborowiec.pl, który mamy nadzieję, godnie zastąpi naszborowiec.pl prowadzony niestrudzenie przez dziesięć lat przez Rafała Likowskiego. Jako wieloletni użytkownicy „naszegoborowca” pragniemy w tym miejscu gorąco podziękować Rafałowi za wysiłek i czas, który zainwestował w to abyśmy byli na bieżąco informowani o tym co dzieje się w naszej miejscowości i gminie.
eborowiec.plportal mieszkańców i sympatyków, to z założenia witryna o otwartym, informacyjnym charakterze. Początkowo publikować będą w nim osoby, które aktywnie działają na rzecz Borówca i jego mieszkańców. Wśród nich sołtys, radne, szefowie stowarzyszeń i organizacji. Kolejnym krokiem będzie uruchomienie profilu na Facebooku, co powinno przyciągnąć kolejnych chętnych do śledzenia i komentowania tego co dzieje się dookoła nas.
Pierwsze miesiące funkcjonowania eborowiec.pl pewnie nie będą łatwe, ale mamy nadzieję, że z czasem, wspólnymi siłami dopracujemy formę i treść naszego portalu tak, aby służył nam przez wiele lat.
Serdeczne podziękowania za przygotowanie koncepcji witryny i jej zrealizowanie składamy Sławkowi Szarkowiczowi, Mikołajowi Bleji oraz Krzysztofowi Wędrowiczowi.

W imieniu Stowarzyszenia Przyjazny Borówiec
Michał Stecki
prezes zarządu