Hip – hop z Damond Hodges

Zapraszam wszystkich miłośników tańca nowoczesnego w wieku od 10 – 16 lat na nowe zajęcia z hip- hop prowadzone przez doświadczonego amerykańskiego trenera  Damond Hodges z San Diego California. Zajęcia odbywać się będą w Świetlicy wiejskiej każdą środę o godz. 17.00 w języku angielskim.

Damond Hodges  to tancerz, wokalista, DJ, producent muzyczny i filmowy, autor tekstów piosenek. Współpracował z takimi gwiazdami jak Will Smith, Justin Timberlake, Schillera. Obecnie będzie pracował w Polsce nad swoim filmem tanecznym. Miał okazję reprezentować Borówiec na Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy w Kórniku br. 

Taniec pomaga poprawić koordynację, płynność ruchu i gibkość ciała, to edukacja przez ruch. Uczy dyscypliny, ale i otwartości. Podczas zajęć prowadzona jest rozgrzewka kształtująca prawidłową  postawę ciała, młodzi ludzie uczą się układów choreograficznych, ćwiczą pamięć ruchową, rozwijają świadomość własnego ciała. Celem zajęć jest wzbudzanie w tancerzach zamiłowania do aktywności ruchowej oraz rozwijanie poprzez wymyślanie własnych figur, które będą wykorzystywać w choreografiach tanecznych.

Serdecznie zapraszamy na pierwsze zajęcia 19.04.2017r. godz 17.00 w Świetlicy wiejskiej.

Szczegółowe informacje: 519 488 805