Informacje o portalu i stronie na Facebooku

Drodzy Czytelnicy,

serdecznie dziękujemy za okazane zainteresowanie oraz za liczne odwiedziny na naszej stronie.

Zachęcamy także do odwiedzania zakładek na portalu, szczególnie polecamy „Wydarzenia”. Znajdziecie tam Państwo kalendarz wydarzeń kulturalnych i sportowych, a poprzez kliknięcie przycisku „Lista wydarzeń” wyświetli się chronologiczny spis zbliżających się eventów. Na stronie znajduje się również wyszukiwarka oraz podział postów na kategorie, co powinno ułatwić znalezienie interesujących Państwa informacji.

Podążając za duchem nowoczesności eBorówiec.pl jest teraz także na Facebooku. Zapraszamy do polubienia naszej strony: Fanpage Borówca Aby odwiedzić nasz profil na FB, można również kliknąć ikonę znajdującą się po prawej stronie na zielonym pasku zakładek. Gorąco zachęcamy do udostępniania i komentowania artykułów.

Podkreślamy, że zarówno portal, jak i profil na FB są w fazie rozwoju. Dodajemy nowe funkcjonalności, ulepszamy te już istniejące oraz wsłuchujemy się w głosy mieszkańców. Jeśli macie Państwo jakieś uwagi i prozpocyje co do funkcjonowania stron, zapraszamy do skorzystania z zakładki kontakt.

Zapewne nie będziemy mogli spełnić każdej Państwa prośby, ale każdy przesyłany mail jest dla nas ważny i na każdy udzielimy odpowiedzi.

w imieniu zespołu redakcyjnego

Sylwia Brzoskowska