Budżet Obywatelski – projekt dla Borówca !

Szanowni Mieszkańcy,

Tradycyjnie co roku nasza gmina oddaje do dyspozycji część środków do wykorzystania na projekty zgłaszane przez mieszkańców. W tym roku jest to 700 tys zł. Budżet Obywatelski to szansa na realizację ciekawych, ważnych, nowych, atrakcyjnych projektów, które zgłosić może każdy mieszkaniec gminy.

Niestety Borówiec zgłosił jedynie 2 propozycje, z czego jedna się zakwalifikowała do etapu głosowania. Propozycja złożona przeze mnie (po konsultacji i akceptacji Rady Sołeckiej) jest projektem inwestycyjnym opiewającym na kwotę 200 tys zł.

Budżet Obywatelski- zaświadczenie

Jako Rada Sołecka podjęliśmy również decyzję o tym, że co roku chcemy składać tego typu propozycje do BO aby przyspieszyć realizację wymiany nawierzchni na bitumiczne w naszej miejscowości. Wszyscy jesteśmy zgodni co do tego, że jest to ogromna szansa dla nas, mieszkańców. Dlatego też zwracam się z prośbą do WSZYSTKICH mieszkańców o oddanie głosu na ten właśnie projekt.  Potraktujmy to jako Pierwszy Krok nowego etapu współpracy z gminą w zakresie inwestycji drogowych.

Szczegóły dotyczące głosowania znajdziecie Państwo po linkiem

Głosowanie BO

Jeśli ktoś z Państwa chciałby zagłosować za pomocą karty do głosowania proszę o informację. Posiadam karty i chętnie dostarczę.