Utrudnienia drogowe związane z Kórnik Triathlon

Logo

Wszystkim startującym życzymy powodzenia, a pozostałych informujemy o planowanych zmianach w organizacji ruchu drogowego:

„W dniu 18.09.2016 r. w godzinach  od 10:00 do 18:00 odbędzie się Triathlon w Kórniku, który zaplanowany został na trasie: Kórnik ul. Plac Niepodległości, ul. Zamkowa, następnie w Bninie ulicami: Armii Krajowej, Śremską i Błażejewską, następnie wokół jeziora Bnińskiego przez Błażejewo, Jeziory Wielkie, Prusinowo i Biernatki.

Objazdy zostaną poprowadzone dla ruchu z Poznania w stronę Zaniemyśla od skrzyżowania ul. Poznańskiej i ul. Woźniaka do skrzyżowania dróg wojewódzkich 431 i 434. Następnie objazd prowadzić będzie drogą wojewódzką 434 do miejscowości Czmoń, poprzez miejscowości takie jak: Kaleje i Luciny do drogi wojewódzkiej nr 432 i do Zaniemyśla.

W Kórniku zostanie zamknięty Plac Niepodległości, dlatego przewidywany jest objazd od ul. Poznańskiej do ul. Średzkiej. Dla ruchu od strony Poznania objazd prowadzić będzie ulicami: M. Reja, Stodolną oraz 20 Października aż do ul. Średzkiej.”

źródło: kornik.pl